Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Laboratorium Analityczne

Kierownik Laboratorium Analitycznego
mgr Barbara Zasimowicz – specjalista laboratoryjnej diagnostyki medycznej

Kierownik Pracowni Serologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi
mgr Magdalena Masianis -Zabłocka – specjalista laboratoryjnej transfuzjologii medycznej

tel. 697-909-143

Pobieranie materiału do badań laboratoryjnych następuje od poniedziałku do
piątku w godzinach od 7.00 do 10.00

Wyniki większości badań są do odbioru w dniu pobrania materiału w Rejestracji Centralnej Szpitala od godz. 14:00 w dni robocze. W przypadku badań wysyłanych do wykonania w jednostkach specjalistycznych pacjent jest informowany o możliwym terminie odbioru wyniku badania. Wyniki badań pilnych są wykonane w czasie 1 godziny od czasu przyjęcia materiału do badań.

    Laboratorium wykonuje szeroki panel badań diagnostycznych z zakresu chemii klinicznej, hematologii, koagulolologii, immunochemii, analityki ogólnej oraz serologii transfuzjologicznej z możliwością wystawienia karty identyfikującej grupę krwi -krewkarty.

   Laboratorium wykonuje badania dla pacjentów szpitalnych oraz poradni na skierowanie lekarzy Olmedica Sp zo.o w Olecku oraz na skierowania jednostek zewnętrznych zgodnie z zawartymi umowami na usługi diagnostyczne, a także na życzenie pacjenta za odpłatnością zgodnie z cennikiem na usługi medyczne. Współpracujemy z podwykonawcami zapewniając pacjentom dostęp do wysokospecjalistycznych badań.

  Badania wykonywane są przez doświadczony i wykwalifikowany personel (diagności laboratoryjni ze specjalizacją z medycznej diagnostyki laboratoryjnej i laboratoryjnej transfuzjologii medycznej, technicy analityki medycznej) z zastosowaniem nowoczesnej aparatury diagnostycznej.

    Laboratorium prowadzi codzienną wewnętrzną kontrolę jakości wykonywanych badań oraz kontrolę zewnętrzną. Kontrola zewnętrzna jest realizowana poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych programach kontroli jakości badań. Są to sprawdziany organizowane przez Centralny Ośrodek Badania Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi oraz sprawdziany międzynarodowe: TiqCon prowadzony przez firmę Roche Diagnostics, QCP prowadzony przez firmę Horiba ABX oraz DiaMed /Bio-Rad prowadzony przez firmę Diahem.

Do pobrania:

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies