Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Oferujemy:

  • Doskonałą kadrę medyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie medycyny rodzinnej oraz długoletnim stażem pracy w oddziałach szpitalnych
  • Kompleksową diagnostykę z zakresu lekarza p.o.z. na miejscu w budynku szpitala ( diagnostyka obrazowa rtg, usg, ekg, badania wysiłkowe, laboratorium analityczne, laboratorium mikrobiologiczne)
  • 10% zniżki na wszystkie usługi z cennika komercyjnych usług diagnostycznych - na życzenie pacjenta
  • Gabinet zabiegowy oraz punkt szczepień z nieodpłatnym wyposażeniem w sprzęt jednorazowego użytku ( np. igły, strzykawki itp)
  • Osobną rejestrację telefoniczną
  • Na miejscu apteka ogólnodostępna
  • Na miejscu poradnie specjalistyczne
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

  • W razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjent może udać się po pomoc do dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, niezależnie od tego, gdzie mieszka i do którego lekarza/pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) złożył swoją deklarację.
  • W dni ustawowo wolne od pracy, po godzinie 18.00 pacjentom przysługują także zabiegi pielęgniarskie w ramach porady udzielonej przez lekarza dyżurującego w POZ oraz zabiegi wynikające z ciągłości leczenia. Zabiegi te mogą być wykonywane przez pielęgniarkę w gabinecie zabiegowym lub w domu pacjenta.
Numer telefonu do Nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej
87 520-21-20
wewnętrzny do gabinetu lekarskiego – 320
wewnętrzny do gabinetu pielęgniarskiego – 325
© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies