Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Wdrożenie e-uslug POZ

08 Marzec 2023

Wdrożenie e-uslug POZ

„Olmedica” w Olecku Sp. z o.o. informuje, że w dniu 21-02-2023 r. podpisaliśmy umowę z Ministrem Zdrowia na realizację przedsięwzięcia pod nazwą „Wdrożenie e-usług w placówce POZ” realizowanego w ramach projektu grantowego pn. „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja systemem e-zdrowia” realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 POS.11.03.OO-OO-0074/22, którego beneficjentem jest Minister Zdrowia.

Wysokość przyznanego grantu to 158.938,32 zł finansowane w całości ze środków Programu będących w dyspozycji Ministra Zdrowia. Grant nie wymaga środków własnych szpitala.

W ramach projektu wykonane zostaną zadania i inwestycje związane z rozbudową systemu gabinetowego poradni lekarza rodzinnego naszej placówki poprzez zakup oprogramowania oraz infrastruktury teleinformatycznej, które pozwolą na realizację funkcjonalności związanych komunikacją z pacjentem, w tym m.in. sprawne składanie deklaracji POZ, zarządzanie świadczeniami, komunikacja pacjenta z placówką, wizytą, diagnostyką, rozliczaniem świadczeń, generowaniem raportów rozliczeniowych.

Zadania będą realizowane do 31.08.2023 r.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies